Management

Wim Raaijen

Algemeen directeur

Centraal hoofdredacteur Petrochem, iMaintain en Het Nieuwe Produceren

wim@industrielinqs.nl

020 31 22 081

Suzanne Henderickx

Bedrijfsmanager

administratie@industrielinqs.nl

020 31 22 087

Janet Robben

Commercieel manager

janet@industrielinqs.nl

020 31 22 085

06 51 27 95 73

Redactie

Dagmar Aarts

Dagmar Aarts

Vakredacteur/webredacteur iMaintain, Petrochem, Het Nieuwe Produceren, Enlightenmentz

dagmar@industrielinqs.nl

020 31 22 084

Laura van der Linde

Hoofdredacteur iMaintain

Algemeen redacteur Industrielinqs

laura@industrielinqs.nl

020 31 22 083

06 48 07 79 95

Miriam Rook

Eindredacteur iMaintain, Petrochem, Het Nieuwe Produceren

Specials en catalogi

miriam@industrielinqs.nl

020 31 22 086

Liesbeth Schipper

Eindredacteur Petrochem, iMaintain, Het Nieuwe Produceren

Specials en catalogi

liesbeth@industrielinqs.nl

020 31 22 083

Evenementen

Productie

Verkoop

Catelijne Klaver

Catelijne Klaver

Eventmanager/projectcoördinator

catelijne@industrielinqs.nl

020 31 22 089

Breg Schoen

Breg Schoen

Traffic-coördinator

breg@industrielinqs.nl

020 31 22 088

Peter van der Pluijm

Manager Sustainable Partnerships

peter@industrielinqs.nl

06 22 18 15 24

Jetvertising

Arthur Middendorp – Petrochem

070 399 00 00 – arthur@jetvertising.nl

Rob Koppenol – iMaintain

070 399 00 00 – rob@jetvertising.nl